Tiamīna mononitrāts (vitamīns B1)

Tiamīna mononitrāts (vitamīns B1)

Tiamīns, tiamīns vai B1 vitamīns ir ūdenī šķīstošs B kompleksa vitamīns, tiamiīns tiek izmantots neirotransmitera acetilholīna un gamma-aminosviestskābes (GABA) biosintēzē. Rauga TPP ir nepieciešams arī alkohola fermentācijas pirmajā solī. Visi dzīvie organismi izmanto tiamīnu, bet tā tiek sintezēta tikai baktērijās, sēnēs un augos. Dzīvniekiem ir jāsaņem tas no uztura, un tādēļ mums tas ir būtisks barības elements. Nepietiekams uzņemšana putniem rada raksturīgu polineirītu. Zīdītāju gadījumā trūkums izraisa Korsakoff sindromu, optisko neiropātiju un slimību, ko sauc par beriberi, kas ietekmē perifēro nervu sistēmu (polineurītu) un / vai sirds un asinsvadu sistēmu. Tiamīna deficīts ir potenciāli letāls iznākums, ja tas netiek ārstēts.
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Tiamīna nitrāts (sāls) (vitamīns B1)

image001.png

Preces nosaukums: tiamīna nitrāts (sāls) (vitamīns B1)

Ķīmiskais nosaukums: 3 - [(4-amino-2-metil-5-pirimidinil) metil] -5- (2-hidroksietil) -4-metil-, nitrāts (sāls).

Cits nosaukums: B1 vitamīns

CAS: 532-43-4

MF: C 12 H 17 N 5 O 4 S

MW: 327.37

Tiamīns, tiamīns vai B1 vitamīns ir ūdenī šķīstošs B kompleksa vitamīns, tiamiīns tiek izmantots neirotransmitera acetilholīna un gamma-aminosviestskābes (GABA) biosintēzē. Rauga TPP ir nepieciešams arī alkohola fermentācijas pirmajā solī.

 

Visi dzīvie organismi izmanto tiamīnu, bet tā tiek sintezēta tikai baktērijās, sēnēs un augos. Dzīvniekiem ir jāsaņem tas no uztura, un tādēļ mums tas ir būtisks barības elements. Nepietiekams uzņemšana putniem rada raksturīgu polineirītu. Zīdītāju gadījumā trūkums izraisa Korsakoff sindromu, optisko neiropātiju un slimību, ko sauc par beriberi, kas ietekmē perifēro nervu sistēmu (polineurītu) un / vai sirds un asinsvadu sistēmu. Tiamīna deficīts ir potenciāli letāls iznākums, ja tas netiek ārstēts.

Īpašības: balts vai gandrīz balts, kristālisks pulveris vai mazi, bezkrāsaini kristāli. Viegli šķīst ūdenī, viegli šķīst verdošā ūdenī, viegli šķīst spirtā un metanolā.

Posteņa indekssVienumi

Standarti

IZLAIDĪBA

BALTA KRISTĀLS PULVERIS

IDENTIFIKĀCIJA

Pozitīvs

ŠĶĪDUMA IZSLĒGŠANA

PASS

Ph

2.7-3.3

Sulfāti

≤300 ppm

Nitrāta limits

Atbilst

Smagie metāli

≤20 ppm

Ūdens

≤5.0%

Atlikums par Igbition

≤0.1%

Šķīduma absorbcija

≤0,025

Atlikušie šķīdinātāji

Atbilst

Saistītā viela

Limited

Pārbaude

98,5 ~ 101,0%

Izmeklēšana