Pārtikas kvalitātes askorbīnskābe

Pārtikas kvalitātes askorbīnskābe

【Product Name】 askorbīnskābe (pazīstams arī kā vitamīns C) 【Description】 askorbīnskābe ir sava veida produktiem, ko ražo bio fermentācijas procesā, kurš pieder pie antioksidantu un uztura uzlabotāju pārtikas piedevas. 【Packing】 25kg neto tilpumu, iepakošanu kartona, papīra maisiņā vai papīra cilindrs. 【Main...
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

【Product Name】 askorbīnskābe (pazīstams arī kā vitamīns C)

Askorbīnskābe 【Description】 ir sava veida produktiem, ko ražo bio fermentācijas procesā, kurš pieder pie antioksidantu un uztura uzlabotāju pārtikas piedevas.

【Packing】 25kg neto tilpumu, iepakošanu kartona, papīra maisiņā vai papīra cilindrs.

【Main izejvielu materials】 Sorbīts

【Physical un ķīmiskās properties】 balts vai nedaudz dzeltens kristālisks vai kristālisks pulveris: bez smaržas, garšas skābs; ilgs laiks, lai mainītu krāsu gradientu dzeltena; ūdens šķīdumā bija skāba reakcija. Kušanas temperatūru produkta ir 190 ~ 192 ℃, kūst pie pašā laikā sadalīšanās. Šis produkts ir šķīst ūdenī, nedaudz šķīst etanolā, nešķīstošo hloroformā ētera.

【Application】 koncentrētas augļu un dārzeņu sulas (celuloze), aromāts raudzēts piens, marinēti dārzeņi, ērts rīsu produktiem, saldētas rīsu produktiem, saliekamās gaļas produkti ūdens saldētiem produktiem un to produktiem, mērci un mērci produktiem, saliktā garšvielas, želejas un tā tālāk.

【Storage】 produkti jāuzglabā tumšā un sausā vietā, lai novērstu mitrumu, karstumu, toksisku, kaitīgu un kodīgu vielu, piemēram, sajauc ar.

Šis produkts atbilst standarta GB 14754-2010 【Quality standard】.


Izmeklēšana