Askorbīnskābe Pharma Grade

Askorbīnskābe Pharma Grade

[Nosaukums] C vitamīns (L-askorbīnskābe) [kvalitātes standarts] BP2011/USP33/EP 7/FCC7/CP2010 [galvenās iezīmes] vitamīns C ir balta Monoklīnā kristāla vai kristālisks pulveris kušanas punkts par 190 ℃-192 ℃, bez smaržas, skāba, dzeltenīgu krāsu pēc tam, kad ilgu laiku stāvēja. Produkts ir viegli šķīst ūdenī,...
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

1.png

[Nosaukums] C vitamīns (L-askorbīnskābe)

[Kvalitātes standarts] USP33/BP2011/EP 7/FCC7/CP2010

[Galvenās iezīmes] C vitamīns ir balta Monoklīnā kristālu vai kristālisks pulveris, kam kušanas temperatūra 190 ℃-192 ℃, bez smaržas, skāba, dzeltenīgu krāsu pēc tam, kad ilgu laiku stāvēja. Produkts ir viegli šķīst ūdenī, nedaudz šķīst etanolā, nešķīst ēteris, Hloroforms. Šķīdums ir skābs. 5 % (W / V) šķīdums ūdenī PH2.1 2.6 (W / V), ūdens šķīdumā rotācija ir +20.5 ° ~ +21.5.

[Iepakojuma] Iekšējais iepakojums ir dubultu plastmasas maisiņus, vakuuma aizzīmogotā iepakojumā ar slāpekli; ārējais iepakojums gofrētas kaste / kartona cilindrs

[] 25kg/carton kastei, 25kg/drum

[Shelf life] Trīs gadus, skaitot no ražošanas, glabāšanas un iesaiņošanas nosacījumi nodrošināšanā

[Uzglabāšanas nosacījumi] Nokrāsa, saskaņā ar plombu, sauss, ventilācija, piesārņojuma brīvu, ne atklātā gaisā, zem 30 ℃, relatīvais mitrums ≤ 75 %. Netiek saglabāta ar toksisku, kodīga, gaistošu vai smakas vienumiem.

[Transporta] Rokturis ar aprūpi, transportu, saules un lietus novēršanā, nevar sajauc, transportē un uzglabā ar toksisku, kodīga, gaistošu vai smakas vienumiem.


Izmeklēšana