Stevia pulveris

Stevia pulveris

Stevia Glucosyl Stevia, ko glucosyl selektīvu ievešanu stevia molekula ar bioloģisko fermentu tehnoloģija, kas palielina skaits glikozīdu, noņem rūgta garša, tādējādi ievērojami uzlabo stevia ir kvalitāti un garšu. ◆Characteristics: balto gaismu...

Produkta detaļas

Stevia

Glucosyl Stevia, ko glucosyl selektīvu ievešanu stevia molekula ar bioloģisko fermentu tehnoloģija, kas palielina skaits glikozīdu, noņem rūgta garša, tādējādi ievērojami uzlabo stevia ir kvalitāti un garšu.

◆Characteristics: balta, gaiši dzeltens pulveris, tabletes vai granulās. Tas pārvar vājās puses kopīgi stevia inconstancy tīrību, zemu šķīdību un nepatīkamu rūgta garša, padarot to nobaudīt vairāk līdzinās niedru cukuru. Iemeslus, tās aizstāšana likmi niedru cukuru var pacelt no iepriekšējās 30 % līdz 70 %, un izmaksas var samazināt. Tās jaukums ir 100 - 200 reizes no cukurniedrēm ar svaigu sweetness. Parasti to izmanto laktozes un maltodekstrīna kā disperģētāju vielu, lai samazinātu sweetness uz 0,5-1 reizes par niedru cukuru.

◆Use: Šis produkts ir diezgan stabils saskaņā ar parastajiem pārtikas pārstrādes nosacījumus. Tā ūdens dispersijas tiek palielināts ar fermentu tehnoloģiju, kā rezultātā tā šķīdība ir augstāka, padarot to pilnīgi piemērota dažādiem dzērieniem un vīniem. Tas galvenokārt tiek izmantots mazkaloriju pārtiku, sodas, sulas, auksto dzērienu, Deserti, marinēti dārzeņi un ūdensdzīvnieku produktiem.

◆Technology: Šis produkts ir galvenais ražošanas un apstrādes tehnisko procesu: ekstrakts salduma stevia lapas, pēc tam, kad filtra presēšanai, attīrīšanas iekārtas un koncentrācija, pievienot rafinēts maltodekstrīna un sajauc un to maisījums. Pirmkārt ievada "CGT" fermentu preparāta, veic viendabīgu reakcija 65 68 grādu pēc Celsija 72 stundas. Pēc stevia ir datu pārsūtīšanas ātrums ir sasniedzis 65 %, injicēt WBA vai AMG300 fermentu preparāta, regulēt šķidruma glikozes uz virs 95 % gaismas caurlaidība un sākt to karsē līdz 90 grādu pēc Celsija un pārtraukt apkuri, tad filtrēt, kondensēt un sauss ar diatomīta , apdares pārstrādes cikls.

Šo produktu augsto tehnoloģiju un attīstība galvenokārt izpaužas šādos aspektos:

(1) šo tehnoloģiju lieto CGT fermentu, apvieno stevia un dažiem cukura savienojumiem pēc katalītisko reakciju, pievienojot glucosyl, efektīvi noņem rūgta garša stevia, tādējādi uzlabo savu garšu un kvalitāti.

(2 preču ražošanas un iepakošanas procesā ir videi draudzīgi. Ražošanas procesa, ražošanas temperatūru, laiku, mitruma saturs, mitrums un attiecīgie racionālos un veselības rādītāji ir automātiski vai pusautomātiskai kontrolēt un testē ar attiecīgo elektronisko automātisko ciparu vadības ierīcēm.

(3) šo produktu veselības rādītāji apliecina norādīto valsts standartus, lai tas ir pārtikas drošību.


Hot Tags: stevia pulveris, Ķīnas piegādātājiem, ražotāji

Izmeklēšana

You Might Also Like