Kalcija propionāta konservants

Kalcija propionāta konservants

Kalcija propionāts ir drošs un uzticams konservantu pretsēnīšu līdzeklis pārtikai un barībai, ko apstiprinājusi Pasaules Veselības organizācija (PVO) un Apvienoto Nāciju Organizācijas Pārtikas un lauksaimniecības organizācija (FAO). Tāpat kā citi tauki, kalcija propionāts var absorbēt cilvēkiem un dzīvniekiem, izmantojot metabolismu, un piegādes nepieciešams kalcijs cilvēkiem un dzīvniekiem. Šī priekšrocība nav saskaņota ar citiem pretsēnīšu līdzekļiem un tiek uzskatīta par GRAS.

Produkta detaļas

Kalcija propionāts ir drošs un uzticams konservantu pretsēnīšu līdzeklis pārtikai un barībai, ko apstiprinājusi Pasaules Veselības organizācija (PVO) un Apvienoto Nāciju Organizācijas Pārtikas un lauksaimniecības organizācija (FAO). Tāpat kā citi tauki, kalcija propionāts var absorbēt cilvēkiem un dzīvniekiem, izmantojot metabolismu, un piegādes nepieciešams kalcijs cilvēkiem un dzīvniekiem. Šī priekšrocība nav saskaņota ar citiem pretsēnīšu līdzekļiem un tiek uzskatīta par GRAS.

85-5

Kalcija propionāts ir skāba tipa pārtikas konservants. Skābos apstākļos tas rada brīvu propionskābi un tam ir antibakteriāla iedarbība. Tās antibakteriālo iedarbību ietekmē vides pH vērtība. Inhibējošā efekts pelējuma ir labākais pie pH 5.0; antibakteriālā spēja ir ievērojami samazināta pie pH 6.0, un minimālā inhibējošā koncentrācija ir 0,01%. Tas ir spēcīga inhibējoša ietekme uz dažādām pelējuma, gram-negatīva bacilli vai aerobās bacillus skābju vidē (ciete, olbaltumvielas un eļļas saturošas vielas), un var arī kavēt ražošanu aflatoksīnu, bet neietekmē rauga nekaitīgs, nekaitīgs cilvēkiem un dzīvniekiem, nav toksiskas blakusparādības. Tas ir jauns, drošs un efektīvs pretsēnīšu līdzeklis pārtikai un barībai pārtikā, alus darītavā, barībā un Ķīnas medicīnas preparātos.

Kā pretsēnīšu līdzeklis barībai to galvenokārt izmanto kā ēsmu ūdensdzīvniekiem, piemēram, proteīna barībai, zivju ēsmas barībai un pilnīgai barībai. Tas ir ideāls aģents barības pārstrādes uzņēmumiem, zinātniskajiem pētījumiem un citām dzīvnieku barības.

7

Turklāt medicīnā kalcija propionātu var pārvērst pulveros, šķīdumos un ziedēs, lai ārstētu ādas parazitātikas pelējuma izraisītas slimības.

 


Hot Tags: kalcija propionāta konservants, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, cena

Izmeklēšana

You Might Also Like