Kalcija propionāta barības pakāpe

barības kalcija propionāta pakāpe Kalcija propionāta pret pelējumu saistītā īpašība Kalcija propionāts novērš piena govju ketozi
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Barībā ir daudz barības vielu un mikroorganismu reprodukcijas dēļ tā ir pakļauta miltrasai. Pelējuma sēnīte ietekmēs barības garšu. Ja slaucamās govis ēd pelējuma barību, tas negatīvi ietekmēs viņu veselību: tādas slimības kā caureja, enterīts utt., Nopietni apstākļi var izraisīt slaucamo govju nāvi. Tāpēc barības miltrasas novēršana ir viens no efektīviem pasākumiem, lai nodrošinātu barības kvalitāti un selekcijas efektivitāti.

Kalcija propionāts ir drošs un uzticams pretsēnīšu līdzeklis pārtikai un barībai, ko apstiprinājusi Pasaules Veselības organizācija (PVO) un Apvienoto Nāciju Pārtikas un lauksaimniecības organizācija (FAO). Kalcija propionāts ir sava veida organiskās skābes sāls, parasti balts kristālisks pulveris, bez smaržas vai nedaudz propionskābes garšas, viegli atdzist mitrā gaisā.

Kalcija propionāta uzturvērtība

Pēc tam, kad kalcija propionāts nonāk govs' ķermenī, to var hidrolizēt propionskābes un kalcija jonos, kurus var absorbēt vielmaiņas procesā. Šo priekšrocību nepārspēj citi pretsēnīšu līdzekļi.

Propionskābe ir svarīga gaistošā taukskābe slaucamo govju metabolismā. Tas ir slaucamu govju ogļhidrātu metabolīts. Tas uzsūcas spureklī un pārvēršas par laktozi.

Kalcija propionāta īpašība pret pelējumu

Kalcija propionāts ir skābes tipa pārtikas konservants. Brīvajai propionskābei, kas ražota skābos apstākļos, ir antibakteriāls efekts. Nesadalītā propionskābes aktīvā molekula veidos augstu osmotisko spiedienu ārpus pelējuma šūnas, izraisot pelējuma šūnas dehidratāciju un zaudējot spēju vairoties; tas var iekļūt šūnas sieniņā un kavēt fermenta aktivitāti šūnā, tādējādi novēršot pelējuma pavairošanu un pretpelējuma efektu.

Kalcija propionāts novērš slaucamu govju ketozi

Piena govju ketoze lielākoties rodas govīm ar lielu piena ražošanu un piena ražošanas maksimumā. Slimām govīm būs tādi simptomi kā samazināta ēstgriba, svara zudums un samazināta piena ražošana. Smagas govis dažas dienas pēc dzemdībām pat paralizēsies. Galvenais ketozes cēlonis ir zema glikozes koncentrācija slaucamām govīm. Slaucamo govju propionskābi var pārvērst glikozē, izmantojot glikoneoģenēzi. Tāpēc, pievienojot kalcija propionātu slaucamo govju' diētai, var efektīvi samazināt ketozes iespējamību slaucamām govīm.

Barības pakāpe ar kalcija propionātu mazina piena drudzi slaucamām govīm

Piena drudzis, ko sauc arī par pēcdzemdību paralīzi, ir uztura traucējumi. Smagos gadījumos govs nomirs. Pēc atnešanās govīm samazinās kalcija uzsūkšanās, un liels daudzums kalcija asinīs tiek pārnests uz jaunpienu, kā rezultātā samazinās kalcija koncentrācija asinīs un izraisa piena drudzi. Pievienojot kalcija propionātu slaucamo govju barībai, slaucamām govīm var papildināt kalcija jonus, palielināt kalcija koncentrāciju asinīs un atvieglot piena drudža simptomus slaucamām govīm.

Dažādu kalcija propionātu atšķirība

Parastajam kalcija propionātam ir pārtikas un barības pakāpe. Pretsēnīšu līdzeklis SP1 izmanto pārtikas kalcija propionātu, kuram ir mazāk piemaisījumu un laba garša. Kalcija propionāta saturs SP1 ir98,5%. Tāpieņem izsmidzināšanas žāvēšanas procesu, kas padara SP1 daļiņas sfēriskas un ar labu disperģējamību.

Kalcija propionāts var efektīvi novērst miltrasu barībā, un tas ir arī organiskā kalcija un enerģijas avots ar augstu bioloģisko vērtību. Piena govju ražošanā glikoneoģenēzi var izmantot, lai novērstu subakūtu acidozi un ketozi, tādējādi palielinot piena ražošanu.


Hot Tags: kalcija propionāta barības pakāpe, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, cena

Izmeklēšana

You Might Also Like