Kalcija propionāta pulveris

Kalcija propionāta pulveris

Kalcija propionāts ir jauns pārtikas piedevu veids. Perspektīvā perspektīvā ir pulveris vai granulas. Kalcija propionāta pulveris ir drošs un uzticams pārtikas un barības pelējuma inhibitors, ko apstiprinājusi Pasaules Veselības organizācija (PVO) un Apvienoto Nāciju Organizācijas Pārtikas un lauksaimniecības organizācija (FAO). Kalcija propionātam ir plaša antibakteriāla iedarbība uz pelējumu, raugu un baktērijām.

Produkta detaļas

kalcija propionāta pulveris

E Nr .: E282

CAS Nr .: 4075-81-4

Einecs Nr .: 260-133-7

HS kods: 2915509000

Formula: C6H10CaO4

Kalcija propionāts ir jauns pārtikas piedevu veids. Paredzams pulveris vai granulas. Kalcija propionāta pulveris ir drošs un uzticams pārtikas un barības pelējuma inhibitors, ko apstiprinājusi Pasaules Veselības organizācija (PVO) un Apvienoto Nāciju Organizācijas Pārtikas un lauksaimniecības organizācija (FAO). . Kalcija propionātam ir plaša antibakteriāla iedarbība uz pelējumu, raugu un baktērijām.

Molekulmasa 186,22, balti gaiši zvīņaini kristāli vai baltas daļiņas vai pulveris. Nedaudz īpaša smarža, viegli nokļūst mitrā gaisā. Monohidrāta sāls ir bezkrāsains monoklīnu kristāla plāksnes kristāls. Viegli šķīst ūdenī, nedaudz šķīst etanolā. Tam ir plaša antibakteriāla iedarbība pret pelējumu, raugu un baktērijām utt. To var izmantot kā konservantu maizei un konditorejas izstrādājumiem. Jo zemāka pH vērtība, jo augstāka ir konservanta efektivitāte. Kalcija propionāta pulveris gandrīz nav toksisks cilvēka ķermenim. Izmanto kā antiseptisku ērkšķu kosmētikā, maksimālā pieļaujamā koncentrācija ir 2% (aprēķināta kā propionskābe). Uzglabājot sausā un vēsā noliktavā, uzglabāšanas un transportēšanas laikā tas jāaizsargā no lietus un mitruma. Kā izejvielu izmanto propionskābi, to neitralizē ar kalcija hidroksīdu

Kalcija propionāts ir baltu kristālu vai baltu kristālu pulveris vai granulas, bez smaržas vai nedaudz ar propionskābes smaržu. Kalcija propionāts, ko izmanto kā pārtikas piedevu, ir monohidrāts sāls, stabils ūdenim un karstumam, higroskopisks, viegli šķīst ūdenī, 39,9 g / l00 ml (20 ℃), nešķīst etanolā un ēteros. 10% kalcija propionāta ūdens šķīdumam pievieno tādu pašu daudzumu atšķaidītas sērskābes, karsējot var atbrīvot īpašo propionskābes smaržu. Kalcija propionāts ir sārmains, un tā 10% ūdens šķīduma pH ir 8-10.


Hot Tags: kalcija propionāta pulveris, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, cena

Izmeklēšana

You Might Also Like