Nātrija benzoāts

Nātrija benzoāts

Nātrija benzoāts Kālija sorbāts Īss apraksts Ārējais izskats: balts vai gandrīz balts granulas; Tests: 99,0% - 101,0%; Forma: Pulveris, Granulēts, Shpere Iepakojums: 25 kg / maisiņš / CTN Kālija sorbātu var izmantot kā konservantus. Kā augsti efektīvs konservants, ko iesaka FAO un PVO, kālija sorbāts var ...

Produkta detaļas

Nātrija benzoāts

Kālija sorbāta īss apraksts

Izskats: balts vai gandrīz balts granulas;

Tests: 99,0% - 101,0%;

Forma: Pulveris, Granulēts, Špere

Iepakojums: 25 kg / maisiņš / CTN

Kālija sorbātu var izmantot kā konservantus.

Kālija sorbāts kā augsta produkta konservants, ko iesaka FAO un PVO, var inhibēt sēnīšu, rauga un aerobās baktērijas darbību un novērst botulīna, stafilokoku, salmonellas un citu kaitīgu mikroorganismu augšanu un pavairošanu. Turklāt kālija sorbātam neietekmē labvēlīgos mikroorganismus, piemēram, anaerobos bacillus un acidophilus lactobacillus. Kālija sorbāts, kam ir spēcīgāka inhibējošā iedarbība nekā sterilizācijas efekts, var efektīvi pagarināt pārtikas uzglabāšanas laiku, nemainot sākotnējo garšu. Kālija sorbāta antiseptiskais efekts ir 5-10 reizes lielāks par nātrija benzoāta līmeni.

Kālija sorbāta specifikācijas

Nosaukums

Kālija sorbāts

CAS Nr.

590-00-1

Ķīmiskā formula

C6H7KO2

Specifikācija

FCC IV

Iepakojums

25 kg kastītēs

Funkcionāla lietošana

Konservants

Vienumi

Specifikācijas

Izskats

Balts granulas

Pārbaude

99,0 - 101,0%

Zudumi pēc žāvēšanas

1,0% maks

Smagie metāli (kā Pb)

Maks. 0,001%

Arsēns

Maks. 0,0003%

Skābums

1,0% maks

Sārmains

1,0% maks

Kālija sorbāta lietošana

Kālija sorbātu plaši izmanto pārtikas produktos, dzērienos, tabaka, pesticīdi, kosmētika un citas nozares. Kā nepiesātinātu skābi kālija sorbātu var izmantot arī sveķiem, garšvielām un gumijas rūpniecībai. Kālija sorbāts ir svarīgs mūsu pārtikas piedevu un pārtikas sastāvdaļu produkts. Un mūsu uzņēmums ir augstas kvalitātes kālija sorbāta piegādātājs Ķīnā.


Hot Tags: nātrija benzoāts, Ķīna, piegādātāji, ražotāji

Izmeklēšana

You Might Also Like