Monokālija fosfāts

Monokālija fosfāts

cianurīnskābe Produkta nosaukums: Cyanuric acid Ķīmiskais nosaukums: 1,3,5-Triazinan-2,4,6-trion Saīsinājums: CYA Molekulārā formula: C 3 N 3 H 3 O 3 Rekvizīti bezkrāsains balts pulveris vai granulas, nedaudz šķīst ūdenī , kušanas temperatūra ir 330 oC, piesātināta šķīduma pH vērtība ir ≥ 4,0. Pielietojums: galvenokārt ...
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

cianurīnskābe

Produkta nosaukums: Cyanuric acid

Ķīmiskais nosaukums: 1,3,5-triazinan-2,4,6-trion

Saīsinājums: CYA

Molekulārā formula: C 3 N 3 H 3 O 3

Īpašības

bezkrāsains balts pulveris vai granulas, nedaudz šķīst ūdenī, kušanas temperatūra ir 330 oC, piesātināta šķīduma pH vērtība ir ≥ 4,0.

Vienums

Specifikācija

Saturs (sausā veidā)

≥98,5%

Mitrums (%)

≤0.5

PH vērtība (1% šķīduma ūdens)

4.0-4.5

Pelnu saturs

≤0.1%

Fe (Fe2 +)

≤20ppm

Sulfāts

≤0,5%

Ammelīds / Ammēls

≤0,5%

Izskats

Balts pulveris

Balts grāds

≥90

Lietojums:

Galvenokārt tiek izmantots cianurīnskābes, bromīda, ķīmiskās, hlorīda, Br & Cl savienojuma un ciānurīnskābes saltetces izgatavošanā. To var pielietot jauna tipa dezinfekcijas līdzekļa, ūdens attīrīšanas līdzekļa, balināšanas līdzekļa, hlorizējošā līdzekļa, antioksidācijas līdzekļa, krāsošanas pārklājuma, selektīvās herbicīda utt. Sintezēšanā. . Tā tiek plaši izmantota arī peldbaseina hlora stabilizējošā vielā, nilonā, plastmasā, poliesterā, pretdedzinošā un kosmētikas atkarībā un īpašā sveķu sintezēšanā utt.

Iepakojums un sūtījums

25 kg vai 50 kg pp maisā vai 25 kg, 50 kg plastmasas trumuļa / kartona cilindra vai 500 kg un 1000 kg liela apjoma maisiņu vai pēc klientu pieprasījuma.

Lietojumi: Produkts tiek izmantots izocianūrskābes hlorīdu, krāsu un pārklājumu ražošanai; ražojot izejvielas sterilizācijai, dezinfekcijai un balinošām ķīmiskām vielām un selektīviem herbicīdiem.


Izmeklēšana