Dikalcija fosfāts

Dikalcija fosfāts

Dikalcija fosfāts ķīmiskais nosaukums: dikalcija fosfāts, kalcija fosfāts divaizvietotā molekulāro formulu: CaHPO 4 ·2H 2 O CaHPO 4 molekulmasa: 172.09 rekvizīti: Monoklīnā, balts kristālisks pulveris, bez smaržas, garšas. Šķīst atšķaidītas sālsskābes, slāpekļskābes un etiķskābes nedaudz šķīst...
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Dikalcija fosfāts

Ķīmiskais nosaukums: Dikalcija fosfāts, kalcija fosfāts divaizvietotā

Molecular Formula: CaHPO4·2H2O, CaHPO4

Molecular Weight: 172.09

Rekvizīti: Monoklīnā, balts kristālisks pulveris, bez smaržas, garšas. Šķīst atšķaidītas sālsskābes, slāpekļskābes un etiķskābes nedaudz šķīst ūdenī nešķīstošās etanola relatīvais blīvums 2.32, vienmērīga gaisa, kad tiek sasildīta līdz 75℃, tas var zaudēt kristāla ūdeni, Anhydrous pārvērst.

Kvalitātes standarts: FCC V, E341(ii)

Lietojumprogramma: Pārtikas pārstrādes rūpniecībā, to izmanto kā ieraugu aģents, mīklas modifikators, buferizācijas aģents, uztura papildināšanai, emulgatoru, stabilizatoru. Piem., milti, kūkas, konditorejas, cept leaveing, dubultā skābes tipa milti krāsa modifikators, modifikators, cepti pārtikas. Arī izmantot kā barības piedevu vai modifikatora biscuitl, piena pulveris, auksta dzēriena, saldējuma pulveri.

Pildījums: Tā ir pildīta ar polietilēna maisiņu, kā līnijpārvadātāju un barības plastmasas auduma maisiņu kā ārējais slānis, katrā maisā tīrsvars ir 25kg.

Uzglabāšanas un transporta: tas būtu glabāts noliktavā, sausu, ventilative un tīru; glabāt prom no mitruma un karstu. Turklāt, tas ir jāglabā atsevišķi no indīgas vielas.

Indeksa vienumu

FCC-V

E341(II)

Izskats

Balts pulveris

Balta kristālu vai granulu granulēts pulveris vai pulveris

Saturs (200℃, 3 stundas) %

97.0 105.0

98.0 102.0

P2O5Content %

--

50,0 52,5

Identitātes pārbaude

--

Pozitīvi testu un kalcija fosfāts

Šķīdības pārbaudi

--

Taupīgi šķīst ūdenī, nešķīst etanolā

Smago metālu, ≤ %

--

--

Fluorīda, ≤mg/kg

50

50

Zudums žāvēšanas %

Bezūdens 7.0-8.5
Dihidrātu 24.5-26.5

 

--

Zudums, karsējot ≤ %

--

Bezūdens 8.5

Dihidrātu 26.5

Arsenic≤mg/kg

3

3

Lead≤mg/kg

2

4

Cadmium≤mg/kg

--

1

Mercury≤mg/kg

--

1


Izmeklēšana