Kalcija hlorīda daba

- Nov 14, 2017-

1, fizikāli ķīmiskās īpašības: bezkrāsains kubiskais kristālis, balts vai pelēks-balts porains biezums vai granulveida cietviela. Relatīvais blīvums 2,15, kušanas temperatūra 782 ℃, viršanas temperatūra 1600 ℃ virs, higroskopitāte ir ļoti spēcīga, ļoti viegli higroskopiska, šķīst ūdenī, vienlaikus atbrīvojot daudz siltuma, bez smaržas, garša nedaudz rūgta, ūdens šķīdums ir nedaudz skābs , šķīst spirtā, propiona etiķis, etiķskābe.

2, produkts izmanto: ražo krāsu nogulsnēšanās pigmentu nokrišņu vielu. Slāpekļa, acetilēna gāzes, hidrogēnhlorīda, skābekļa un citu gāzu desikantu produkcija. Ja spirtu, ēteri, esteri un akrilu sveķi ražo kā dehidratējošu līdzekli, ūdens šķīdums ir svarīgs dzesēšanas līdzeklis dzesēšanas aparātam un saldēšanai. Var paātrināt betona sacietēšanu, palielināt cementa javas izturību pret aukstumu, ir lielisks antifrīzs. Izmanto kā aizsargvielu alumīnija-magnija metalurģijai un rafinēšanas aģentam.

Flake Kalcija hlorīds

1, fizikāli ķīmiskās īpašības: bezkrāsains kristāls, šis produkts ir balta vai gandrīz balta kristalizācija. Garša rūgta, higroskopiska spēcīga. Relatīvais blīvums 0.835, šķīst ūdenī, tā ūdens šķīdums ir neitrāls vai viegli sārmains, kodīgs, šķīst ēterā nešķīstošā alkoholā, uzsildīts līdz 260 ℃, dehidratējot bezūdens vielai. Citas ķīmiskās īpašības ir līdzīgas bezūdens kalcija hlorīdam.

2, funkcija un izmantošana: izmanto kā dzesējošu vielu, antifrīzu, kušanas ledus vai kušanas sniegu, kokvilnas auduma apdari un apdares antipirēni, koksnes konservantus, gumijas ražošanu kā želejvielu, sajauc cietes kā līmes.