Feed Additive Pretsēnīšu līdzeklis

- Oct 23, 2020-

Barības piedevas barības piedevas pretsēnīšu līdzeklis

 

Pretsēnīšu līdzekļi barībai attiecas uz barības piedevām, kas var samazināt mikroorganismu skaitu barībā, kontrolēt mikroorganismu vielmaiņu un augšanu, kavēt miksoksīnu veidošanos, novērst barības vielu zudumu barības uzglabāšanas laikā, novērst barības saplīsušo barību un novērst barības sasildīšanos un paildzināt uzglabāšanas laiku.

19

Darba principsbarības piedevas pretsēnīšu līdzeklis

Barības miltrasa ir rezultāts lielu skaitu pelējuma barības audzēšanas un vairojas, ražo toksīnus un iznīcinot uzturvielas. Barības darbības mehānismsbarības piedevas pretsēnīšu līdzekliss galvenokārt ir tas, ka organiskās skābes iznīcina mikrobu šūnas un šūnu membrānas vai fermentus šūnās nedalītu formu, lai fermentu olbaltumvielas pelējuma zaudēt savu darbību un nevar piedalīties katalīzes, lai kavētu mikroorganismu izplatīšanu un toksīnu veidošanos , Tādējādi aizsargājot barības kvalitāti. Daži pretsaimpeles aģenti veido vienotu aizsargplēvi uz barības virsmas, lai novērstu pelējuma audzēšanu.

 

Veidi un ietekmebarības piedevas pretsēnīšu līdzeklisAsv

Dabā, veidnes ir plaši izplatīti, un ir daudz veidu. Dažādas veidnes var ražot dažādus miotoksīnus. Tāpēc, izvēlotiesbarības piedevas pretsēnīšu līdzeklis, ir jāatlasabarības piedevas pretsēnīšu līdzeklissaskaņā ar faktiskajiem izejvielu un barības apstākļiem.

 

Faktori, kas ietekmēbarības piedevas pretsēnīšu līdzeklisAsv

Pretsēnīšu iedarbība barībasbarības piedevas pretsēnīšu līdzeklisnav statiska, pat ja viena un tā pati suga un tāda patibarības piedevas pretsēnīšu līdzeklisir acīmredzamas atšķirības dažāda veida barībā.

 

1. Padeves pH

Dažādām barības piedevām pretsēnīšu līdzekļiem ir atšķirīgs optimālais pH diapazons to antibakteriālai iedarbībai. Parasti, nejauciet tos ar sārmainām vielām.


2. Barības ūdens saturs

Mitrums ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kas nosaka pieaugumu pelējuma barībā. Pievienoto lopbarības piedevu daudzumu pretsēnīšu līdzekli nosaka saskaņā ar sezonu un mitruma saturu barībā. Augstas temperatūras sezonā un augstu mitruma līmeni barībā palielināt barības piedevu daudzumu pretsēnīšu līdzeklis, lai nodrošinātu, ka barībai ir labāka pretsēnīšu iedarbība.


3. Barības sastāvdaļas

Kalcija karbonāta un olbaltumvielu pievienošana barībai var dažādā mērā samazināt organisko skābju antibakteriālās īpašības. Tāpēc, uzturs, kas satur augstu kalcija karbonāta un augstu olbaltumvielu nepieciešams pievienot vairāk barības piedevas pretsēnīšu aģentiem.


4. Barības sastāvs

Granulēšanas process granulu barības nogalinās dažus mikroorganismus, un tādos pašiem apstākļos, tas parasti ir vēlāk nekā pulvera barību. Tomēr, kad augstas temperatūras granulācija ir pabeigta, žāvēšana un dzesēšana nav pabeigta, un sliktā siltuma izkliedi un ventilācijas veiktspēju iepakojuma maisā paātrinās izaugsmi pelējuma. Tāpēc, apstākļos augstu temperatūru un augstu mitruma, pelējuma inhibitori jāpievieno granulas.


5. Vides apstākļi

Dažādos temperatūras un mitruma apstākļos ir atšķirīgas prasības attiecībā uz pievienoto barības piedevu daudzumu pretsēnīšu līdzekli. Pievienošanas daudzums ir attiecīgi jāpalielina, ja temperatūra ir augsta un mitrums ir augsts.

 

Sapelējums process barības parasti pavada oksidācijas uzturvielu tviņš barojas. barības piedevas pretsēnīšu līdzekļiparasti lieto kopā ar antioksidantiem, jo īpaši augstā temperatūrā un augstā mitrumā. Pilnīga anti-miltrasa un antioksidantu sistēma var efektīvi extebarības uzglabāšanas laiku un nodrošināt barības produktu kvalitātes stabilitāti.

 

Kā izvēlēties barības piedevas pretsēnīšu līdzeklis

Kalcija propionāts ir drošs un reliablEbarības piedevas pretsēnīšu līdzeklispārtikaiun barību, ko apstiprinājusi Pasaules Veselības organizācija (PVO) un Apvienoto Nāciju Organizācijas Pārtikas un lauksaimniecības organizācija (FAO). Tāpat kā citi tauki, kalcija propionāts var absorbēt cilvēkiem un dzīvniekiem, izmantojot metabolismu, un piegādes nepieciešams kalcijs cilvēkiem un dzīvniekiem. Šī priekšrocība nav saskaņota ar citiembarības piedevas pretsēnīšu līdzekliss, un tiek uzskatīts GRAS (Atzīta safe additive).