Acetāta sāls izmantošanu

- Sep 25, 2018-

1. nosakot svina, cinka, alumīnija, dzelzs, kobalts, rutēnijs, niķelis un alva. Kompleksu veidošanas stabilizators. Palīgierīces aģents, buferis, žāvējošu vielu mordant acetylation.

2. lai noteiktu svina, cinka, alumīnija, dzelzs, kobalts, antimons, niķelis, skārda. To izmanto kā starpnieks Esterificēšanas organiskās sintēzes, kā arī foto narkotikas, medikamentiem, drukāšanu un krāsošanas mordants, buferi, ķimikālijām, gaļas saglabāšanai, pigmenti, sauļošanās un daudzi citi aspekti. [4]

3. izmantot kā buferis, garšas, garšas un pH modifikators. Buferizācijas pārstāvis garšas aģentiem, 0,1 līdz 0,3 % var izmantot, lai mazinātu sliktas smakas un novērstu krāsu maiņa un uzlabotu garšu. Tas ir dažu anti-miltrasa ietekme, piemēram, izmantojot 0,1 līdz 0,3 % zivju gaļas produktu un maizes. To var izmantot arī kā Skābie līdzeklis mērces, kāpostiem, majonēze, zivju kūkas, desas, maizes, lipīga kūkas, utt. Tas ir sajaukts ar metil celulozes, fosfātu, utt., lai uzlabotu saglabāšanu, desas, maizes, lipīga kūkas, utt.

4. to izmanto kā apdegums inhibitors sēru reglamentēta neoprēna koksa un summa ir parasti 0,5 masas daļās.

5. to var izmantot sārma elektrogalvanizācijas alvas Papildinājums, bet tā nav acīmredzamas ietekmes uz apšuvuma un galvanotehnikā procesā nav būtiska sastāvdaļa. Nātrija acetāts ir bieži izmanto kā buferis, piemēram, skābes cinkošana, sārmainā skārda apšuvumu un electroless niķeļa apšuvuma.