Atšķirība starp Sls acid kālija un nātrija benzoāts

- Nov 14, 2017-

Ar kālija karbonāta pseido Sls skābes, viens ir, ka nav pretkorozijas sekas potaša, Sls skābais kālija sakarā ar bakteriostatisku iedarbību, lai jo bacteriostasis ir Sls, ne kālija jonu. Šāda veida grabaža produktiem tirgū, sabojās izplatītāju, lietotāju un patērētāju intereses. Otrkārt, produkta krāsas maiņa, ietekmē maņu rādītājiem. Saskaņā ar spēkā esošiem noteikumiem, kālija Sls skābes normālu izskats ir balts. Sls Kālija karbonāts, kas sajaukta ar potaša, mainīs krāsu reakcija pēc saglabāšanas apmēram 3 mēnešus, kas ir mainīts no balta līdz dzeltena vai brūns, kas ietekmē pārdošanas.

Kālija benzoāts, Sls skābais kālija, gan kālija benzoāts ir pretiekaisuma ietekme, bet ir arī cilvēka organismā, bet Sls skābais kālija dažu indīgo blakusparādība ir pasaulē atzīta drošas pārtikas piedevu, pārtikas ražošanas procesā, paņem Sls skābais kālija aizstāt Benzoskābe kālija un nātrija benzoāts, ir izdevīgi, jo uzlabo pārtikas nekaitīgumu, atbilst veselīga patēriņa paisuma un bēguma pašreizējo.

Leģēti Kālija karbonāts kālija Sls skābes produktiem pēc 3 mēnešu uzglabāšanas, krāsu kļūs dzeltenā vai brūns. Daži negodīgi uzņēmumi grabaža produktiem pievieno ķīmisko izejvielu balināšanas aģents palielināt produktu, baltums aptver dzelteno pasliktināšanos pēc izmaiņām. Saskaņā ar veselības aizsardzības eksperti, šīs ķīmiskās balinātāju būs nopietnu kaitējumu cilvēku veselībai.

Daži mazie uzņēmumi ražošanas grabaža Sls skābais kālija, tikko no semināra, krāsu joprojām ir balta. Zemas kvalitātes, Sls skābais kālija notiek krāsu maiņa, nabaga pretkorozijas efekts, zemākā cena, Sls skābais kālija, noteikti nav labs.