Nātrija hialuronāts Gel

Nātrija hialuronāts Gel

Nātrija hialuronāts Gel Nātrija hialuronāts Gel veido ar augstu attīrīts hyaluronic nātrija un physiogical buferis un ir caurspīdīgs un bezkrāsains želejveida šķīduma Hyaluronic nātrija var stimulēt savu sinoviālais memberance ražot nātrija Bacterial augstu molekulmasu, kas...
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Nātrija hialuronāts Gel

Nātrija hialuronāts Gel veido ar augstu attīrīts hyaluronic nātrija un physiogical buferis, un ir neizteiksmīgs un želejveida pārredzamā šķīduma Hyaluronic nātrija var stimulēt savu sinoviālais memberance ražot augsta Nātrija hialuronāts molekulārā svaru, kas palīdz mazināt gavēšanas, palielināt mobilitātes klāstu, likvidēt sinoviālais iekaisumu un aizkavēt slimības attīstība

Nātrija hialuronāts, kas ir polimēra polisaharīdu bioloģisko materiālu veido N-acetil glikozamīns un glucuronic acid, izmantojot iteratīvo savienots, ir augstu Viskoelastība, plastiskums, caurlaidība un labas bioloģisko.

Šis produkts tiek ražots ar izejvielu bio-fermentated Hyaluronic Acd pamatā smalkas bioķīmisko tehnoloģijas, atdalīšana, attīrīšanas un rafinēšanas procesu.

Šo produktu, kas ir bezkrāsaina, bez smaržas, sterils, Apirogenitātes bezmaksas pārredzamu viskozs šķidrums, pieņem aseptiskos apstrādes tehnoloģija, lai filtrētu sterilizāciju.

Funkcija:

Mitrie acs ābola virsmu operācijas laikā un novērstu epitēliju no veļas. Šī produkta funkcijas ir daudz labāk nekā fizioloģisko vai šķidruma līdzsvara stāvoklī.

Injicēt šo ražojumu bulbar konjunktīva konjunktīvas flap atdalīšanai un samazināts pēcoperācijas sub-conjunctive-fibroze glaukomas operācijas laikā.

Veido aizsargslāni, samazināt ierīces vai intraokulārās lēcas implantāciju uz endotēlija šūnu bojājumus un samazināt zaudējumu likmi endotēlija šūnu.

Ērtības, darbību, piemēram, ieguve svešķermeņa priekšējos kamerā, intraokulārās lēcas implantāciju

Pieteikums

1. traumatisks artrīts

2. osteoartrīts Reimatoīdais artrīts

3. RA(rheumatoid arthritis)

4. Scapulohumeral periarthritis

5. cīpslu remonts

6. arthroscopic ķirurģija

7. mīksto audu adhēzijas

8. Apvienotās inspekcijas

Iepakojums: Ievadīts šļirces in2.0ml, kas izraisa čulgas vai plastmasas maisiņu iepakojuma


Izmeklēšana