Mūsu vēsture

AM pārtikas ķīmijas Co Limited ir pievienots lauksaimniecības un lopkopības grupā [Stock Code]: 831569, kas ir pirmais lauksaimniecības un dzīvnieku lopkopības uzņēmumu uzskaitīti tirgū jaunu OTC(Over the Counter) Shandong provincē. Grupa ir astoņās filiālēs, tajā skaitā četri pilnībā piederošs meitas, četras saimniecības meitas sabiedrības

a.jpg


Mūsu ražotne

Mēs esam ekoloģiskās pārtikas un barības piedevām sabiedrība R un D, ražošanas, reklāmas un lietojumprogrammu integrēšana.


@MK4[E`JU713ON(P@)0502N.jpg


Mūsu produktu

Saldinātājus, vitamīni, konservantus, skābuma regulētāji, bioloģiskās pārtikas, garšu, veterināro API, barības piedevu u.c..

Produkta lietojumprogrammas

Lai efektīvi veicināt drošību, pārtikas higiēnas un nodrošinātu pārtikas kvalitāti un stabilitāti, mūsu risinājumi ir vērsti atrisināt īsā uzglabāšanas laika un miltrasa viegli par pārstrādātas pārtikas, piemēram, maize, gaļa, dzērieni, piena produkti un citas preces.

Barības jomā, mūsu risinājumi var uzlabot dzīvnieku zarnu mikro ekoloģisko līdzsvaru, rekombinēties paskābināšanos, piesaistīt barošanu, veicināt izaugsmi, utt.

BD37WS~ZO%]$SKFWBKICO{7.jpg


Produkcijas tirgus

Patlaban mēs sadarbojās ar vairāk nekā 30 spēcīgs tehniskās zināšanas departamentu un profesionālās pētniecības un attīstības institūcijām. Un mēs var modificēt dažādus izstrādājumus atbilstoši klientu prasībām. Lai sasniegtu labāku piemērošanu spēkā, mēs varam nodrošināt lielisku preparāti


Mūsu pakalpojumu

Mūsu produkti ir droši pārdoti vairāk nekā 60 valstīs un reģionos visā pasaulē. Un mēs sirsnīgi aicinām jūsu atbalstu un sadarbību, lai veicinātu Ķīnas pārtikas un dzīvnieku barības piedevu nozarē, attīstot uz pusi, organisko, zaļa, veselīgu, drošu un ilgtspējīgu.


V50P4]D1AX8Y4O86)MC}QLE.jpg


A~(W{KL$YN$EH%6CRFW[N7Y.jpg